Коса акумуляторна Karcher LTR 18-25: купити в Ірпені,придбати в Гостомелі та Бучі, доставка по Україні, ціна

Коса акумуляторна Karcher LTR 18-25

1.444-300.0
  • Коса акумуляторна Karcher LTR 18-25
  • Виробник: KARCHER
  • Наявність:Ожидание 2-3 дня
  • 2399.00грн.


Не секрет, що в теплу спекотну погоду ваш газон зростає дуже швидко. Кущі починають бурхливо колоситься, вистрілюючи новими ростками кожну хвилину. І, здається, ви ось буквально вчора все підстригли і прибрали, а, вийшовши на подвір'я потрапляєте в зелені джунглі.

Якщо брати як робочий інструмент бензиновий тріммер, то потрібно перед покосом возитися з бензином і маслом, терпіти шкідливі вихлопи, і якщо пальне закінчиться, то ваші джунглі так і залишаться неохайними заростями.З електричними косами теж є ряд недоліків. Справа в тому, що всі електро тримери продаються з шнурами до 1 м. Це означає, що вам необхідно купити додатковий електропровід такого розміру, як діаметр вашої ділянки.

Порятунком для власників ділянок є акумуляторні коси. Німецька фірма KARCHER випустила цілу лінійку обладнання для саду з змінними акумуляторними блоками. Коса акумуляторна Karcher LTR 18-25 важить всього 1.6 кг. При роботі не виробляє практично ніякого шуму. Максимальна кількість обертів 9500. Ширина скошування ліской- 250 мм. Площа оброблюваної ділянки сягає Га. По ергономіці коса перевищує всі очікування. Ручка дуже зручно лежить в руці. Довжину ліски можна регулювати автоматично.

Підбивши підсумок, можна сказати, що Karcher LTR 18-25 зручна, і легка коса, яка з легкістю справляється з будь-якими кущами і травою. А акумулятор на 18 В підходить до всієї лінійки техніки Karcher, що дає велике поле для варіантів використання.Акумулятор та зарядний пристрій в комплект не входять

Написати відгук

   Погано           Добре

Коса акумуляторна Karcher LTR 18-25, коса Karcher, 1.444-300.0, тример

Оплата Приват
Оплата Maestro
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Универсальный интернет-магазин SmartStore © 2019