Пилососи: купити в Ірпені та Бучі, доставка по Києву i Україні, ціна

Пилососи

Пилососи karcher можуть бути дуже різноманітними, це і пилососи для господарчих потреб, які мають можливість збирати воду прямо в бак, збирати будівельне сміття,пилососи які мають можливість підключення електроінструменту, та мають функцію видуву.
Повною протилежністю господарчим пилососам серії wd є пилососи серії karcher vc це пилососи які збудовані бути помічниками у квартирі, пилососи мають HEPA фільтр, бувають циклонними чи пилососами що збирають сміття в бак, бувають невеличкого розміру і бувають навіть акумуляторні пилососи Керхер.
Але і це ще не все, наступний у черзі, це миючий пилосос серії se, таки пилососи можуть працювати як подаючи хімічни розчини, та всмоктуючі жидкий бруд з коврів та меблів, а можуть працювати як звичайний пилосос сухого прибирання всасуючі сміття в одноразові мішки.
Ще один пилосос від karcher, це пилосос з аквафільтром, серії ds ,який всосавши сміття видає наружу повітря чистіше ніж воно було до цього.
Самим складним пилососом , можно вважати паропилосос sv7 , це пилосос який не тільки фільтрує сміття через воду, а ще й подає пар , вибиває паром бруд та миттю всмоктує все це в себе.
Кожен з цих таких різних пилососів фахівці нашого магазину k-home.com.ua гарно знають, і можуть з легкістю підібрати модель саме під вашим потреби


Оплата Приват
Оплата Maestro
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Универсальный интернет-магазин SmartStore © 2019